KATEGORIE
INFORMACE
Specializovaná prodejna v centru Prahy. Osobní odběr ZDARMA.

Okamžité dodávky učebnic v Praze i po celém území ČR (PPL,dobírkou).

Pro všechny typy škol na území Prahy a Středočeského kraje při větší objednávce dovoz učebnic bez poplatku za dopravu.
KONTAKT

Adresa:
Ostrovní 30/126
110 00 Praha 1

tel.: +420 224 931 451
fax.: +420 224 931 451
 

e-mail: obchod@centrumucebnic.cz


otevírací doba:
Po–Čt  10.00–18.00

Pá  10.00–17.00

 

2. až 20. ZÁŘÍ otevřeno PO–PÁ od 10.00 do 18.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY


Provozovatelem těchto stránek je:
Centrum učebnic CZ, s. r. o.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1

   telefon: +420 224 931 451
   IČ: 26435764
   DIČ: CZ26435764

   Bankovní spojení: Komerční banka Praha 1
   Číslo účtu: 51-0038220287/0100


Nakládání s osobními daty a jejich ochrana
S odesláním vyplněného objednávkového formuláře do informačního systému Centrum učebnic CZ, s. r. o. nebo při registraci do systému elektronického obchodu Centrum učebnic CZ, s. r. o. potvrzujete svůj souhlas s tím, aby společnost Centrum učebnic CZ, s. r. o. zapracovala údaje uvedené v tomto formuláři do svého informačního systému za účelem poskytnutí případných množstevních výhod a k marketingovým účelům a tento informační systém provozovala na dobu neurčitou výhradně pro svoji potřebu a za účelem provozování svého elektronického obchodu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

Jakékoli použití údajů je vymezené rámcem a účelem provozování elektronického obchodu, sledující zájem registrovaného zákazníka a zkvalitnění služeb provozovaných Centrem učebnic CZ, s. r. o. Osoba, která vyplnila objednávkový formulář, se stává registrovaným zákazníkem a má právo k přístupu k osobním údajům, jakož i další práva stanovená v § 21 uvedeného zákona. Centrum učebnic CZ, s. r. o. ručí za bezpečnost údajů v informačním systému, ve smyslu uvedeného zákona. Centrum učebnic CZ, s. r. o. dále uvádí, že je sama výhradním zpracovatelem výše zmiňovaných údajů. Centrum učebnic CZ, s. r. o. považuje veškerá osobní data svých zákazníků za přísně důvěrná a zaručuje se, že neumožní jejich zneužití či předání třetí osobě.

Platební podmínky
a) Platba při převzetí zboží ve firemní prodejně (Prodejna učebnic Ostrovní 30, Praha 1, Po–Čt 10.00–18.00, Pá 10.00–17.00). Knihy jsou připraveny k převzetí po dobu 7 dnů. Při odběru je nutné nahlásit číslo objednávky.

b) Platba při převzetí zboží – dobírka (dodána prostřednictvím PPL)

c) Platba převodem z bankovního účtu (pouze pro školy)

 

Veškeré dodávky obsahují daňový doklad (fakturu), který je zároveň i listem záručním. Podle daňového dokladu si po převzetí zásilky, prosím, překontrolujte její věcnou i cenovou správnost. Na požádání je možné získat i zpětně kopii daňového dokladu. Veškeré uvedené ceny jsou včetně příslušné daně z přidané hodnoty. Přesné údaje o výši DPH jsou vždy uvedeny v daňovém dokladu. Zboží objednané prostřednictvím tohoto e-shopu je až do zaplacení zakázky majetkem jeho provozovatele.

 

Manipulační poplatek

Manipulační poplatek (poštovné a balné) na území České republiky je stanoven sazbou 120 Kč. Při objednávce v hodnotě nad 1500 Kč je poštovné zdarma. Do zahraničí knihy nezasíláme. Při osobním odběru ve firemní prodejně se manipulační poplatek neúčtuje. 

 

Dodací podmínky

V současné době nabízíme dodání zboží formou doporučeného balíku nebo osobním odběrem ve firemní prodejně. Centrum učebnic CZ, s. r. o. zaručuje odeslání zboží nejpozději do 10 pracovních dní od potvrzení objednávky. V případě, že zboží není momentálně skladem, bude zákazník neprodleně informován prostřednictvím e-mailu na svou adresu s informací o době dodání .

 

Záruční podmínky

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží bude toto zboží vyměněno za stejný kus, případně vrácena již zaplacená částka zpět. Nové zboží bude odesláno v zákonné lhůtě bezprostředně po obdržení reklamovaného zboží od kupujícího.

 

Storno objednávky ze strany kupujícího

V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, s výjimkou časopisů a audionahrávek a CD-ROMů, u nichž byl poškozen obal.

TOPlist